Як не стати жертвою інтернет-шахраїв? – РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ

Як не стати жертвою інтернет-шахраїв?

Зрозуміло, що за допомогою мережі Інтернет можна не виходячи здому, здійснювати різні види грошових операцій в т.ч. куплятипотрібні товари. Це дуже зручно. Та, щоб не стати жертвою шахрїв,потрібно знати яких помилок припускаються покупці через щовтрачають свої гроші, пише ФРАНИК NEWS з посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

Передусім забуваємо, що Інтернет, попри свою доступність і масовість,приваблює й різного роду аферистів. Для лиходіїв він зручний тим, що незнаєш в обличчя людини, з якою маєш справу, тож зловмисник може себевидати за кого захоче, а відтак обдурити та заволодіти чужими коштами чимайном.

Так, в Галичі правоохоронці розшукують афериста, який поповнив своїкишені на 7 500 гривень. Жертвою обрав 30-річного чоловіка, який,намагаючись зекономити, на відомому сайті оголошень в Інтернеті замовивмотоблок, за який завчасно перерахував гроші, а товару так і не отримав. Тому робіть висновки: чи варто замовляти товар з передоплатою? Нізвичайно! Тільки на тих сайтах замовляйте, де проводиться оплата післяодержання замовленого.

Цього ж дня до поліції звернувся ще один ошуканий, 62- річнийфранківчанин. Як було встановлено правоохоронцями, чоловік розмістивІнтернет-оголошення на сайті «ОЛХ» про продаж акрилової фарби. Пізнішедо нього зателефонувала невідома особа під приводом перерахунку грошей за фарбу, заволодівши шахрайським способом номером кредитної карточки,зняла грошові кошти в сумі 670 гривень, після чого на телефонні дзвінкиперестала відповідати. Ситуація не зрозуміла тим, що очевидно потерпілийнадав??? пін-код картки, чим і скористалася зловмисниця і замістьперерахувати кошти на рахунок вона їх викрала.

За кожним зверненням потерпілих від шахрайських дій працівникиприкарпатської поліції здійснюють заходи щодо розкриття цих злочинів.Проте правоохоронці застерігають краян бути пильними і не довіряти своїфінансові справи незнайомцям. Шахраї вдаються до різних вигадок таспособів, щоб ввести в оману потенційних потерпілих. Насамперед, щостосується вказаних покупок через Інтернет-мережу, – то зловмисникиприваблюють покупців значно нижчими цінами. Якщо Ви знаєте орієнтовнувартість товару, а на сайті вказані акції із 30-50 % знижками, то це першийпривід задуматися у чесності проведення торгової оборудки.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*