Прикарпатські пластуни провели в Надвірній окружне свято – РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ

Прикарпатські пластуни провели в Надвірній окружне свято

Щороку весняної пори пластуни, вшановуючи свого патрона Святого Юрія, проводять Свято Весни. Цьогорічне свято, яке провела Івано-Франківська округа Пласту – НСОУ, відбулося 18-20 травня у місті Надвірна, в міської зони відпочинку імені Назарія Яремчука. У заході взяли участь майже 300 пластунів віком від 11 до 17 років з усіх осередків Івано-Франківської області, а саме із Рогатина, Заріччя, Івано-Франківська, Надвірної, Коломиї, Черніїва, Галича, Печеніжина, Білих Ослав, Кут, Іваниківки, Калуша та Болехова.

Свято Весни — щорічний дво- чи триденний традиційний табір усіх пластунів певного осередку на честь опікуна Пласту святого Юрія Переможця. Проводиться як правило в травні, оскільки саме на 6 травня припадає церковне свято Юрія. Це перший наметовий табір в календарному році для більшості пластунів, і фактично Святом Весни відкривається сезон літнього наметового таборування, а отже це є своєрідною підготовкою до таборового літа пластунів.

19 травня відбулось урочисте відкриття свята, на яке завітали представники обласної, районної і місцевої влад, духовенство, пластуни та їх виховники з усіх пластових осередків Прикарпаття. Табір розпочався із молитви-благословення учасників, котру провів протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, отець Андрій Бакота. З початком таборового літа пластунів привітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, начальник управління культури Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович. Зокрема, Надвірнянський міський голова зазначив, що радий вітати всіх прикарпатських пластунів на теренах нашого міста, де вперше проходить таке свято. Наголосив, що саме Пласт сприяє всебічному патріотичному вихованню української молоді. Ті, хто проходить школу Пласту, поповнюють ряди активних громадських діячів, які в майбутньому будуть розбудовувати та розвивати нашу незалежну державу.

Хоча і була дощова погода, це не завадило з користю і  задоволенням провести час. Упродовж двох днів таборування пластуни проводили різноманітні змагання по локаціях, спортивні та інтелектуальні ігри,  вправлялись у наданню першої невідкладної медичної допомоги, стрільбі, співах, танцях тощо. Працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області було органіовано показовий виступ для дітей із залученням пожежного автомобіля. Ввечері учасники свята переглядали фільм та палили ватру.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*